Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Kieleckiej
Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Kieleckiej

Już to było ...

Zapraszamy

Ks. Władyslaw Zązel oraz Stowarzyszenie Wesele Wesel mają zaszczyt zaprosić do Ludźmierza na XXIV Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw‚ Które Miały Wesele Bezalkoholowe Wesele Wesel 2018 w dniach 26-29.7.2018. Program oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie www.weselewesel.pl

Czytaj więcej

XVI Dzień Skupienia dla trzeźwiejących alkoholików i członków ich rodzin

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Droga Krzyżowa - 16.02.2018 o godz. 18.00

Czytaj więcej

Zapraszamy na koncert

Zapraszamy na niesamowity koncert pieśni bożonarodzeniowych z całego świata pt. ”Betlejem w Kielcach”‚ który odbędzie się w Hali Legionów 20 stycznia 2018 roku. Zapraszamy do licznego udziału w wydarzeniu‚ w którym wystąpią min. Natalia Kukulska‚ Mietek Szcześniak‚ Igor Herbut‚ Kasia Moś‚ Beata Bednarz i wielu innych wraz z Orkiestrą Kameralną AUKSO .

Czytaj więcej

Jasna Góra - 16 i 17 czerwca 2018

Czytaj więcej

Nie mów‚ nie czuj‚ nie ufaj?

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z parafii św. Jadwigi Królowej w Kielcach zaprasza na spektakl pt.: Nie mów‚ nie czuj‚ nie ufaj?

Wydarzenie będzie miało miejsce 11 i 18 marca 2018 r. o godz. 19.00 w sali teatralnej kościoła pw. św. Jadwigi Królowej w Kielcach.

Czytaj więcej

Bezalkoholowy Bal

W ostatnią sobotę karnawału 10 lutego br. w sobota o godz. 20.00 rozpocznie się piąta już edycja Bezalkoholowego Balu Ostatkowego.

Zgłoszenia pod numerami telefonu:
41 222 54 95
kom. 601 303 219‚ 885 885 575

Czytaj więcej

Życzenia

Czcigodni Bracia Kapłani‚
Czcigodne Siostry i Czcigodni Bracia Zakonni‚
Drodzy Duszpasterze i Referenci Trzeźwości!
Apostołowie Trzeźwości!

Czytaj więcej

Człowiek w obliczu uzależnień

Diecezjalny Ośrodek Trzeźwości w Radomiu
Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu
Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Radomiu

Zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. Człowiek w obliczu uzależnień
w dniach 24-26 listopada 2017 roku w Radomiu

„Jedynie Naród ludzi nieuzależnionych może budować szczęśliwe społeczeństwo oraz zapewnić sobie pomyślną teraźniejszość i dobrą przyszłość. Trzeźwość jest warunkiem solidnego wychowania i odpowiedzialnego postępowania. Jedynie człowiek trzeźwy potrafi założyć trwałą i szczęśliwą rodzinę oraz być szlachetnym obywatelem‚ odpowiedzialnym i kierującym się mądrą hierarchią wartości. Radykalnym zagrożeniem trzeźwości‚ a przez to radykalnym zagrożeniem pomyślności poszczególnych Polaków‚ ich rodzin i całego narodu są wszelkie przejawy nietrzeźwości i uzależnienia” (Projekt Narodowego Programu Trzeźwości z 2017 roku).

Czytaj więcej