Droga Krzyżowa w Niedzielę Palmową

„Ku wolności mojej i Twojej” – pod takim hasłem odbędzie się Droga Krzyżowa w Niedzielę Palmową‚ 2 kwietnia 2023 r. o godz. 15.00 w Bęczkowie.

Nabożeństwo rozpoczniemy odśpiewaniem Gorzkich Żali w kościele parafialnym w Bęczkowie‚ po czym wyruszymy trasą wiodącą na szczyt Góry Radostowa. Całemu wydarzeniu przewodniczył będzie ks. Kamil Banasik - Duszpasterz Trzeźwości Diecezji Kieleckiej.

Intencją przewodnią tej Drogi Krzyżowej będzie prośba o trzeźwość narodu. Podczas rozważań usłyszymy świadectwa tych‚ którym udało się wyjść z nałogu. W tym dniu‚ w szczególny sposób będziemy pamiętać o św. Janie Pawle II w rocznice jego śmierci.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość podjęcia abstynencji i wpisania się do Księgi Trzeźwości Diecezji Kieleckiej‚ która będzie wyłożona w kościele parafialnym.