III Pielgrzymka Młodych Diecezji Kieleckiej do Zabawy

Młodzi ludzie są przyszłością Kościoła‚ nadzieją na lepsze jutro. Najlepszym tego przykładem jest bł. Karolina.

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Pielgrzymce Młodych Diecezji Kieleckiej do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny pod hasłem: „Błogosławieni czystego serca”. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę‚ 27 sierpnia 2016r.

Zgłoszenia grup przyjmuje Klaudia Browarnik (tel. 730 422 017).

Błogosławiona Karolina – patronka Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży‚ Ruchu Czystych Serc‚ polskiej młodzieży – jest wzorem do naśladowania dla współczesnego młodego człowieka. Zaangażowana w sprawy parafii‚ w katechizację‚ ewangelizację. Bardzo pracowita‚ sumienna i odpowiedzialna. Uwieńczeniem jej młodego 16-letniego życia była męczeńska śmierć z rąk carskiego żołnierza w obronie czystości. Za życia‚ wielu ludziom pomogła zbliżyć się do Boga. Tym bardziej teraz będąc błogosławioną może jeszcze bardziej wspierać‚ zwłaszcza młodego człowieka‚ w odkryciu wartości życia w przyjaźni z Bogiem i bliźnim.

Wał-Ruda

10.00 – Przywitanie z bł. Karoliną